To szkolenie jest idealne dla Ciebie, jeśli:
✅ jesteś świadomym rodzicem, a relacja z dzieckiem jest dla Ciebie ważna oraz
✅ masz dziecko w wieku do 12 lat oraz
✅ korzystanie z ekranów przez dziecko wywołuje u Ciebie sporo napięcia,
✅ nie szukasz rozwiązań idealnych, lecz realnych i wspierających Twoją rodzinę.
Czego dowiesz się ze szkolenia „Mniej awantur o ekrany”? Oto tytuły jego dziewięciu lekcji:
Uwaga: szkolenie jest tańsze o 30 zł dla osób zapisanych na mój newsletter. Możesz się zapisać i odebrać kod rabatowy pod tym linkiem (pamiętaj o potwierdzeniu zapisu!): https://dylematki.pl/ekrany/
Copyright © 2025 Agnieszka Stążka-Gawrysiak.